«Ми очікуємо, що будь-який потенційний вплив буде мінімізовано за рахунок сильних програм перестрахування, хоча частота і серйозність екстремальних подій, таких як лісові пожежі, підвищать вартість перестрахування для глобальних страховиків, включаючи тих, хто знаходиться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні», – йдеться у звіті Fitch Ratings.
Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що аналітики Fitch прогнозують сукупну застраховану шкоду від пожеж у Каліфорнії на суму від $5 млрд до $50 млрд. При цьому на трьох найбільших японських страховиків – Tokio Marine&Nichido Fire Insurance, Mitsui Sumitomo Insurance та Sompo Holdings – припадає не більше ніж 3% застрахованої шкоди від лісових пожеж.
Раніше аналітики Fitch Rating заявили, що руйнівні лісові пожежі в Каліфорнії майже на третину скоротять сукупний обсяг резервів за ризиком природних катастроф чотирьох глобальних перестрахувальних груп. Йдеться про перестрахувальні групи Munich Re, Swiss Re, Hannover Re та SCOR.
Коментарі