Обсяг очікуваного преміального доходу перестраховика SCOR збільшився у січні на 9,6%

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У січні 2025 року перестрахувальна компанія SCOR (Франція) збільшила обсяг очікуваного валового преміального доходу (EGPI) на 9,6%.

Цей результат став можливим завдяки приросту в секторі спеціалізованого страхування, альтернативних рішень, а також в результаті «обачного підходу до бізнесу, схильності до зміни клімату та нещасних випадків у США».

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу SCOR.

«Незважаючи на невелике зниження ставок, яке спостерігається на ринку, SCOR успішно підтримує стабільні ціни завдяки своєму проактивному управлінню портфелем. Заглядаючи вперед, ми вважаємо, що ринок, як і раніше, пропонує можливості для прибуткового зростання», – прокоментував Жан-Поль Коносенте, генеральний директор P&C у SCOR.

Раніше міжнародна перестрахувальна компанія із Франції SCOR представила новий стратегічний план Forward 2026. Згідно з планом, щорічний темп зростання економічної вартості SCOR становитиме 9%, коефіцієнт платоспроможності 185%-220%, рентабельність власного капіталу перевищить 12%.

Нагадаємо, рейтингове агентство AM Best відмінило присвоєний раніше рейтинговий статус SCOR «з наслідками, що розвиваються», оскільки AM Best завершило оцінку впливу огляду резервування життя SCOR і нового стратегічного плану з бізнесу життя та здоров’я (L&H).

Коментарі