
Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу НБУ.
У запропонованому для обговорення проєкті оновлено критерії застосування спрощень та наближень для формування технічних резервів страховиків, порядок обліку авансових платежів за договорами страхування при розрахунку резервів премій, встановлено щомісячний розрахунок резерву премій при використанні спрощеної моделі, а також уточнено деякі терміни, у тому числі, комбінований коефіцієнт збитковості.
Обговорення триватиме до 29 квітня 2025 року. Проект опубліковано на веб-сайті НБУ.
Раніше Національний банк України подав для обговорення проєкт змін до Положення про встановлення вимог щодо забезпечення платоспроможності та інвестиційної діяльності страховика.
Пропоновані зміни мають гармонізувати вимоги чинного Положення та Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».
Коментарі