МТСБУ нагадало про нові ліміти страхового відшкодування за Європротоколом у 2025 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
З 1 січня 2025 року в Україні під час оформлення ДТП через Європротокол будуть застосовуватись нові ліміти страхового відшкодування.

Так, страхова сума за шкоду, заподіяну майну потерпілих, за внутрішнім договором ОСЦПВ, укладеним у 2025 році, становить 250 тис грн.

Якщо у потерпілого в ДТП договір ОСЦПВ укладено до 1 січня 2025 року, то страхова сума за шкоду, заподіяну майну потерпілих, передбачена цим договором. За наявності у винуватця на момент ДТП договору ОСЦПВ, укладеного на умовах Закону №1961, максимальна сума відшкодування за шкоду, заподіяну майну, становить 160 тис. грн. грн.

Про це йдеться у повідомленні Моторного (транспортного) страхового бюро України.

МТСБУ також нагадує, що Європротокол можна оформлювати як в електронному форматі, так і за допомогою паперового бланку, який видається страховою компанією під час оформлення договору ОСЦПВ.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на МТСБУ повідомляв про особливості прямого загального врегулювання претензій згідно із Законом України №3720-IX щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Коментарі