У листі, надісланому страховому регулятору штату, йдеться про необхідність терміново збільшити ставки страхування для домовласників на 22%, для орендарів та власників кондомінімумів – на 15%.
Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що виплати State Farm за лісовими пожежами вже перевищили $1 млрд і, як очікується, зростуть ще більше, що буде мати «дуже значний тиск» на її фінансову стійкість і здатність виплачувати страхові відшкодування.
Згідно з повідомленням Bloomberg, страховий комісар Каліфорнії «ретельно розгляне ці заявки на встановлення ставок, щоб гарантувати, що з мешканців Каліфорнії стягуються відповідні обґрунтовані ставки».
Вимога підвищити ставки викликала критику з боку організації захисту прав страхувальників Consumer Watchdog: «Це обурливо, що State Farm скористалася цією трагедією і поповнила свої банківські рахунки за рахунок домовласників Каліфорнії/…/Також немає процедури закону для «надзвичайного» підвищення тарифу, їм доведеться показати свої розрахунки, щоби отримати підвищення».
Нагадаємо, State Farm, яка є страховиком для понад 250 тисяч домоволодінь та 880 тисяч автовласників у Каліфорнії, у березні минулого року відмовилася продовжувати поліси страхування для 30 тисяч домовласників із Каліфорнії.
Коментарі